Trzy modele biustonoszy, które powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety

Ile biustonoszy powinna mieć każda kobieta? Zdecydowanie przynajmniej kilka, szczególnie tych w podstawowych kolorach. To właśnie tego typu bielizna jest zakładana najczęściej, dlatego właśnie warto uzupełniać swoją bieliźniarkę poniżej wymienione modele.

Biały biustonosz

Biały biustonosz to jeden z najbardziej klasycznych elementów bielizny. Warto mieć w swojej bieliźniarce kilka białych biustonoszy, bo stosunkowo szybko się niszczą oraz brudzą. Białe biustonosze powinny być nieskazitelne, a wszystkie te, które noszą jakiekolwiek ślady zniszczenia, powinno się po prostu bez sentymentów wyrzucić. Kobieta zasługuje na to, by nosić najpiękniejszą bieliznę.

Biustonosz w cielistym kolorze

Wiesz co nas w cielistym kolorze również powinien znaleźć swoje miejsce w bieliźniarce przeciętnej kobiety. To właśnie taki biustonosz najlepiej zakładać pod różnego rodzaju półtransparentne ubrania. Jest on wtedy praktycznie niewidoczny, bo zlewa się z kolorem skóry. Biustonosz w cielistym kolorze również idealnie prezentuje się pod ubraniami białymi.

Czarny koronkowy biustonosz

Czarny koronkowy biustonosz to najbardziej zmysłowy model stanika. Czerń koronki wygląda niezwykle powabnie i kusząco, dlatego właśnie każda kobieta, która chciałaby poczuć się trochę bardziej seksownie, powinna zakładać czarny biustonosz. Już sama świadomość tego, że ma się na sobie tak piękną rzecz, wielu kobietom dodaje pewności siebie.

Polecamy sklep gorteks.com.pl