Wiosenne odświeżanie garderoby

Po długiej i męczącej zimie, zakupy nowych ubrań na wiosnę są naprawdę bardzo przyjemne. Praktycznie już od końca stycznia w sklepach zaczynają pojawiać się wiosenne kolekcje, które pełne są inspirujących ubrań. Wiosenne odświeżenie garderoby to zatem kwestia, którą można zajmować się jeszcze pod koniec zimy.

Nowa odzież wierzchnia

Na wiosnę warto kupić sobie jakąś ładną nową odzież wierzchnią. Zwykle co roku na wiosnę w ofercie sklepów pojawiają się tak modne kurtki jeansowe, które zawsze wyglądają tak świeżo i dziewczęco. Ciekawą propozycją są płaszcze wiosenne, które w ostatnich latach często są uszyte na przykład ze sztucznego zamszu, albo nowoczesnych tkanin takich jak lyocell. Poza tym odzież wierzchnia na wiosnę, którą warto wprowadzić do swojej garderoby, to klasyczne kurtki ramoneski w wiosennych odcieniach. Najczęściej nie są wykonane z naturalnej skóry, dlatego też ich cena nie jest tak wysoka. Dzięki temu można sprawić sobie modną pastelową błękitną lub różową ramoneskę.

botki wiosenne

Botki wiosenne

Wiosenna odświeżanie szafy to również zakup nowych butów. W sklepach można wtedy znaleźć bardzo ładne i zarazem – modne – botki wiosenne: https://arturovicci.pl/botki/wiosenne. Świetną inwestycją będą zatem na przykład botki z wycięciami na palcach, które zawsze są prawdziwym krzykiem mody. Poza tym warto kupić sobie jakieś buty na płaskiej podeszwie, na przykład sztyblety wykonane z zamszu. Będą dobrze wyglądały z klasycznymi jeansami w kolorze niebieskim. Kiedy ma się już nową odzież wierzchnią oraz buty, pozostaje jeszcze wybranie dodatków, takich jak na przykład nowa apaszka czy torebka.