Trendy na wiosnę 2020

Zbliża się wiosna. Jest to najlepszy czas na odświeżenie naszych szaf, pożegnanie się z ciepłymi swetrami i odłożenie ich na rzadziej używane półki. Z pewnością z częścią rzeczy przyjdzie nam rozstać się na stałe, gdyż będą już sfatygowane i nie do naprawienia. Nie ma się jednak czym martwić, a puste miejsca w naszych szafach warto od razu zastąpić nowymi propozycjami, zgodnymi z najnowszymi trendami na wiosnę 2020. Jaka odzież damska będzie najbardziej modna w nadchodzącym sezonie? 

Wiosna od zawsze niesie za sobą powiew świeżości, zwiewność i delikatną kolorystykę, dlatego i tym razem w modzie królować będą subtelne kwieciste koszule o raczej luźnych fasonach z lejącego się materiału. Jak najbardziej, docenione zostaną modele z wiązanymi kokardami pod szyją, ale również z bufiastymi rękawami. Generalnie koszule, w których coś się dzieje, nie tylko za sprawą materiału, ale przede wszystkim niestandardowego kroju. Warto jednak stawiać nie tylko na kwiaty, które czasami ciężko zestawić z innymi wzorzystymi elementami garderoby. Na czasie są również wszelkie odcienie bieli i zgaszonych kolorów, takich jak brudny róż czy pastele. 

Takie koszule aż proszą się o zestawienie ze spódnicami. Tej wiosny do najbardziej cenionych zaliczyć można będzie ołówkowe kroje kończące się w okolicach łydek. Warto postawić na jeans, który świetnie będzie współgrał z delikatną kolorystyką koszul, ale czerń oraz rozmaite wzory również doskonale sprawdzą się przy spódnicach. Oczywiście, nie wolno nam zapomnieć o pasku, którym podkreślimy swoją talię i dodamy naszej stylizacji niepowtarzalnego charakteru.