Adidas Galaxy 4

Marka Adidas posiada w swoim asortymencie bogatą ofertę różnego rodzaju obuwia sportowego. Wśród szerokiej gamy produktów można w szczególności wymienić buty Adidas Galaxy 4.

Buty Adidas Galaxy 4

Buty Adidas Galaxy 4 dostępne w sklepie Desportivo, które są produkowane przez firmę Adidas są przeznaczone głównie dla sportowców i osób, które aktywnie uprawiają sport, ale także dla wszystkich osób, które preferują noszenie wygodnego, sportowego obuwia podczas wykonywania codziennych czynności. Buty Adidas Galaxy 4 idealnie nadają się do biegania, zarówno na krótkich, jak i na długich trasach. Z powodzeniem można je wykorzystywać na ścieżkach rowerowych, a także na różnego rodzaju szlakach turystycznych, a nawet na zwykłych spacerach. Dzięki specjalnej konstrukcji buty te zapewnią dobre wsparcie dla stopy nawet podczas biegów o charakterze długodystansowym.

Zalety butów Adidas Galaxy 4

Model butów Adidas Galaxy 4 posiada szereg zalet. Przede wszystkim zostały one wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ich cholewka stworzona jest z przewiewnej siatki, która zapewnia dobrą wentylację podczas ich użytkowania. Wkładka butów wykonana jest w technologii Cloudfoam, co sprawia, że zapewniona jest doskonała amortyzacja dla nogi. Posiadają one również wkładkę Ortholite, która posiada działanie antybakteryjne i zapobiega wydzielaniu przykrego zapachu oraz zajmuje się odprowadzaniem wilgoci wytwarzającej się wewnątrz buta. Podeszwa zewnętrzna zawiera specjalną warstwę gumy, która zapewnia dobrą przyczepność stopy do podłoża.