Dlaczego warto mieć buty Vans?

Trampki są jednymi z najpopularniejszych butów, ze względu na ich uniwersalność i wygodę. Do tego typu obuwia można zaliczyć kultowe buty Vans. Spośród wielu modeli każdy wybierze odpowiedni dla siebie.

Rodzaje Vansów

Trampki Vans w zależności od modelu mają klasyczny, prosty krój lub bardziej oryginalny, z ciekawymi wzorami. Do najpopularniejszych modeli należą:

  • Vans Old School – jedne z najbardziej znanych butów marki, z charakterystycznym bocznym paskiem,
  • Vans Authentic – pierwszy model Vansów,
  • Vans Era – modyfikacja modelu Vans Authentic,
  • Vans Slip-on – wsuwany model wypuszczony pod koniec lat 70. XX wieku.

Jak wybrać odpowiedni model Vansów?

Buty Vansy powinno się dobrać przede wszystkim do pory roku. Seria Authentic jest przeznaczona głównie do noszenia podczas upalnych miesięcy. Obuwie wykonane jest z przewiewnych materiałów, dzięki czemu stopa nie będzie się pocić. Prosty fason polubiły szczególnie kobiety. Podczas chłodniejszych pór roku warto postawić na bardziej zabudowane Vansy, np. Skate.

Dzięki gąbkowemu wzmocnieniu znajdującemu się przy kostkach chłód nie doskwiera ich posiadaczowi. Marka oferuje także buty z oryginalnymi motywami i w przykuwających wzrok kolorach, dzięki czemu można stworzyć stylizacje na każdą okazję. Najbardziej uniwersalne są natomiast klasyczne czarne trampki. Dodatkową frajdę dla fanów Vansów stanowi możliwość personalizacji ulubionego obuwia. Każdego roku można spodziewać się wprowadzenia przez producenta nowych modeli do oferty.