Jak dobrać kozaczki letnie włoskie?

Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większym zainteresowaniem wśród przedstawicielek płci pięknej cieszą się kozaczki letnie włoskie. Nie wszystkie panie niestety nadążają za modą. Czym należy się sugerować przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie?

Jak dobrać kozaczki letnie włoskie do kształtu nóg?

Rekomendowane jest przede wszystkim uwzględnienie zarówno budowy nóg, jak i wzrostu. Jak wiadomo w zdecydowanie najlepszej możliwej sytuacji będą panie posiadające długie i szczupłe nogi. Mogą bowiem pozwolić sobie na zakup nie tylko i wyłącznie kozaczków na obcasie, ale również na płaskiej podeszwie. Przedstawicielki płci pięknej nie powinny jednak przesadzać z wspomnianym podwyższeniem. Można bowiem doprowadzić do sytuacji, że sylwetka nie będzie prezentowała się proporcjonalnie. Bardzo bezpiecznym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w kozaczki na niskim obcasie.

Czym jeszcze należy się sugerować przed podjęciem decyzji o zakupie?

Zdecydowanie trudniejsze zadanie będą miały panie posiadające niezbyt rozbudowane łydki. Kobiety mogą bowiem wtedy narzekać na odstającą cholewkę. Rekomendowane jest w takiej sytuacji postawienie na kozaczki ze skarpetą perfekcyjnie przylegającą do łydki. Jaki model będzie najlepszy do chudych nóg? W celu zrównoważanie proporcji sylwetki warto postawić na kozaczki z marszczonymi cholewkami. W ten sposób kobieta będzie w stanie dodać łydkom kilku centymetrów. Rekomendowane jest również unikanie szerszych obcasów. Nogi będą wtedy wyglądały na jeszcze bardziej szczupłe.