Kultowe obuwie New Balance 574 i ich wszechstronność

New balance 574 to jedna z najstarszych i najbardziej lubianych ikon bostońskiej marki obuwniczej. Buty te zostały wyprodukowane w 1988 roku, a ich sylwetka łączyła najlepsze części różnych butów i została pierwotnie wyznaczona jako obuwie sportowe. Po części dzięki zarówno stylowi, jak i wygodzie, obuwie to szybko wyrosło ze swoich korzeni i stało się znacznie bardziej popularne, również poza torem biegowym.

Wszechstronność kolorów i przystępna cena

new balance 574

Przez lata model 574 new balance pozostawał dostępnym cenowo flagowym modelem, z wieloma wszechstronnymi kolorami, sprawdzającymi się przez cały rok. W 2017 roku — czyli mniej więcej w czasie, gdy sama marka zaczęła stawać się bardziej popularna — model przeszedł sporą metamorfozę, a jego nowy imiennik 574S zasygnalizował zmianę w wyglądzie, konstrukcji i ogólnej estetyce. Niedawno New Balance rozwinęło ten techniczny, inspirowany użytecznością język projektowania dzięki ulepszeniu, które skutecznie przenosi klasykę tego modelu w nową dekadę. Dzięki gotowej na rozległe szlaki podeszwie i misternie wykonanemu, przemyślanemu projektowi, nowa sylwetka znacznie zyskała w kontekście oferowanej kolorystyki.

Dodatkowe ulepszenia

Oprócz tego oryginalny model 574 nie został pominięty i otrzymał sporo ulepszeń – między innymi:

  • nową, żywą kolorystykę,
  • rozszerzoną gamę dostępnych rozmiarów.

Model ten zadebiutował również własnym, nowym, włochatym zamszem. Prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości zobaczymy znacznie więcej dopracowanych i ulepszonych propozycji od twórcy marki.