Torebki damskie – styl a osobowość

Mówi się, że na podstawie torebki damskiej można naprawdę sporo powiedzieć o jej właścicielce. Czy tak jest rzeczywiście? Zdecydowanie tak. Warto spojrzeć na najbardziej znane torebki damskie…

Skórzana aktówka

Zdecydowanie taką torebkę noszą osoby pewne siebie, poświęcające się pracy, skoncentrowane raczej na osiąganiu sukcesu, energiczne i zdeterminowane.

Torba damska kuferek

To jest torebka idealna wprost dla wszystkich osób, które jednocześnie cenią sobie elegancję oraz pewną dozę kreatywności. Taka torebka doskonale sprawdzi się u osób ceniących sztukę kulturę, muzykę, mających różne artystyczne i naukowe zainteresowania.

Wygodna, prosta listonoszka

To jest torebka damska dla kobiet, które zdecydowanie naprawdę mają wiele energii iw życiu, są towarzyskie i w zasadzie wiedzą, czego naprawdę chcą od życia. Właścicielki takich torebek często cenią sobie także wyżej wygodę i praktyczność nad wyrafinowanie.

Szeroka, jednokomorowa torba na ramię

Taka torebka damska to wręcz idealne rozwiązanie dla kobiet, które nie lubią planować, organizować, które cenią sobie spontaniczne akcje. Ich życie nie jest nadmiernie uporządkowane, obfituje w ciekawe wydarzenia i nieoczekiwane zwroty akcji.

Torba retro

Takie torebki damskie idealnie sprawdzają się u osób, które cenią elegancję i styl, chętnie wracają myślą do dawnych czasów. Taka torebka sprawdzi się świetnie dla wrażliwych osób otwartych na literaturę czy sztukę bądź naukę, mających swoje pasje i zainteresowania.

Jak zatem widać – po torebce damskiej można sporo powiedzieć o danej osobie.