Doskonałe spodnie na każdą okazję

Na rynku w ostatnim czasie możemy znaleźć wiele ciekawych spodni damskich. Choć jeszcze 100 lat temu ten produkt był dostępny jedynie dla mężczyzn, dzięki rewolucji, jaką przeprowadziła jedna z największych światowych projektantek, obecnie również i kobiety mogą cieszyć się z tego elementu stylizacji. Jaki więc może być kobiecy sposób na jeansy?

Czy rewolucja to dobre słowo?

Nie powinniśmy zapominać o tym, że jeszcze 100 lat temu spodnie nosili tylko mężczyźni. Dla kobiet były zarezerwowane długie suknie oraz spódnice, jednak wszystko zmieniło się za sprawą jednej francuskiej projektantki – Coco Chanel. To właśnie ona wprowadziła na salony eleganckie spodnie damskie i nauczyła kobiety, w jaki sposób je nosić. Warto pamiętać o tym, że jej garsonki oraz zestawy z eleganckimi spodniami robią furorę do dziś. Marka Chanel jest rozpoznawana na całym świecie, a kobiety mają dzięki projektantce Coco dużo swobody w doborze odpowiedniej stylizacji. 

Bardzo modnym elementem do każdej stylizacji w ostatnim czasie stały się jeansy. Coraz więcej kobiet decyduje się na spodnie właśnie z tego materiału, ponieważ można spotkać na rynku również takie, które doskonale pasują nawet na czerwony dywan. Nie powinniśmy zapominać o tym, że tak naprawdę jeansy bywają również bardzo różnorodne i nie wszystkie będą pasowały do naszej figury. Zatem jak wybrać spodnie damskie, jeżeli chcemy zatuszować przykładowo dodatkowe kilogramy?

Spodnie z przetarciami zawsze w modzie

Warto pamiętać o tym, że jeans jest bardzo dobrym i grubym materiałem, dzięki temu możemy z powodzeniem wykonywać wiele zabiegów, aby w jakiś sposób udekorować jego strukturę. Nie powinniśmy zapominać o tym, że bardzo dobrym pomysłem w tym przypadku jest stworzenie atrakcyjnych przetarć, ponieważ przykładowo możemy nawet za pomocą zwykłego pumeksu na grubych jeansach prawie na całej ich długości trochę wytrzeć materiał. Tak naprawdę nie wycieramy jego struktury czyli nici, z jakich jest on utkany, a jedynie trochę można zedrzeć barwnik. Tym samym na całej długości naszych nóg pojawią się jaśniejsze pola. Jeżeli zdecydujemy się założyć takie spodnie może okazać się, że właśnie tak drobny zabieg sprawił, iż nasza sylwetka będzie od razu znacznie bardziej wyszczuplona. Co jest jeszcze ważne w tym przypadku?

Jeśli chcemy tak wytrzeć jeansy powinniśmy pamiętać o tym, aby w tym przypadku wybierać jedynie produkty, które są wykonane z grubego materiału. Dlatego doskonałym rozwiązaniem jest wybór spodni, które wykonała renomowana firma. Dobry producent jeansów to podstawa, zwłaszcza jeżeli chcemy w nich chodzić na co dzień. Nie powinniśmy o tym zapominać, ponieważ tylko dzięki temu nasza stylizacja nie tylko będzie wyglądała świetnie, ale także będziemy mogli cieszyć się spodniami przez naprawdę długie lata. Wbrew pozorom spodnie damskie renomowanego producenta jak te z dstreet nie kosztują zbyt dużo. Na pewno będzie to dla nas bardziej opłacalny zakup, niż przykładowo kupowanie nowych jeansów co sezon. W jaki jeszcze sposób możemy za pomocą spodni modelować naszą sylwetkę?

Jeżeli mamy nieco dodatkowych kilogramów, powinniśmy w tym przypadku zdecydować się na spodnie z podwyższonym stanem. Coraz więcej kobiet pokochało właśnie ten element stylizacji, ponieważ to dzięki nim możemy tak naprawdę szybko i skutecznie wymodelować nasz brzuch, a jak powszechnie wiadomo to właśnie w tym miejscu jest największa tkanka tłuszczowa. Jak mówią potocznie dietetycy, wokół naszego brzucha są tak zwane puste magazyny i w przypadku, gdy nabierzemy dodatkowych kilogramów, pojawią się one właśnie w tym rejonie. Co jest jeszcze ważne, jeżeli chcemy wybrać idealne spodnie?

Zdecydowanie wiele kobiet zapomina o tym, że jeżeli chce za pomocą spodni modelować swoją sylwetkę, powinny wybrać ich odpowiedni kolor. Jest to istotne, ponieważ tylko dzięki temu tak naprawdę można przykładowo optycznie wydłużyć nogi lub też ukryć dodatkowe kilogramy. Jeśli bardzo nam na tym zależy, powinniśmy zdecydować się na spodnie czarne lub też te w ciemnych odcieniach.