Sukienka na sylwestra – jak wybrać?

Wybór odpowiedniej sukienki na sylwestra nie jest wcale taki prosty. Wiele pań chce w tym dniu wyglądać wyjątkowo, dlatego warto zastanowić się, jak wybrać sukienkę na sylwestra, aby można było poczuć się tej nocy wspaniale.

Jakie sukienki są modne w tym sezonie?

Sylwester kojarzy się z blaskiem, cekinami i dobrą zabawą. Tak na dobrą sprawę tej nocy można ubrać wszystko. Najważniejsze jest to, aby się dobrze czuć i móc swobodnie tańczyć do białego rana. Oczywiście nie oznacza to, że nie ma trendów, które warto wziąć pod uwagę, wybierając sukienkę. Najmodniejsze w tym sezonie są sukienki, które błyszczą. Cekiny, świecące materiały i błyszczące kamyczki to nieodłączny element stroju sylwestrowego. Jeśli chodzi o długość, to w tym wypadku panuje dowolność. Modne są sukienki długie, midi i krótkie. Krój także może być dowolny, choć zdecydowana większość sukienek ma wycięte plecy i dość duży dekolt. W przypadku kolorów można nieco poeksperymentować. W tym sezonie można postawić na czerwień, złoto lub srebro. Oczywiście zawsze w modzie jest czerń, która podkreśla urodę szczególnie pań o ciemniejszej karnacji.

Przykładowe modele sukienek na sylwestra zobaczysz tutaj: https://intimiti.pl/sukienki-sylwestrowe

Jak wybrać sukienkę na sylwestra?

Strój sylwestrowy powinien być dopasowany do miejsca imprezy. W przypadku domówki można postawić na nieco luźniejsze ubranie. Na bal sylwestrowy warto wybrać elegancką kreację, która będzie pasować do okoliczności. Najważniejsze jest to, aby dobrać krój do sylwetki. Sukienka nie może być zbyt opięta, aby można było w niej swobodnie tańczyć, bo przecież po to idzie się na sylwestra. Dla pań nieco bardziej krągłych polecane są sukienki o luźniejszym kroju, które zasłonią to, co ma być niewidoczne. Długie sukienki najlepiej wyglądają na kobietach wysokich, dlatego niższe panie powinny zrezygnować z takiej kreacji. Sukienka to nie wszystko. Należy do niej dopasować jeszcze buty, torebkę i biżuterię. Jeśli sukienka jest dość szałowa, to dodatki powinny być stonowane. Do czerwonej, błyszczącej sukienki lepiej wybrać czarne dodatki i delikatną biżuterię.