Hit na rynku, czyli Nike SB Dunk

Początkowo Nike SB Dunk stworzone były z myślą o osobach, które trenują koszykówkę. Obecnie są hitem na rynku nie tylko wśród młodzieży. Dostępne w różnych kolorach pasują do większości stylizacji.

Wersje Nike SB Dunk’ów

Nike SB Dunk zyskały swą popularność już lata temu. Było to w 1985 roku, kiedy to na wśród konsumentów królowały Nike Dunk High oraz Nike Dunk Low, czyli najprościej mówiąc wysokie i niskie. Obecnie oferta Dunk’ów jest urozmaicona o:

  • wersję mid, która ze względu na długość cholewki nie pasuje do każdego wzrostu,
  • skierowaną głównie do kobiet wersję Nike Dunk Low Disrupt,
  • scrap, czyli najnowsza wersja na rynku, skonstruowana z wielu różnych paneli.
nike sb dunk

Do czego stylizować Dunki?

Dunki ze względu na swoją ponadczasowość pasują praktycznie do każdej stylizacji. Najodważniejsi dobierają te buty nawet do eleganckich strojów. Nike SB Dunk charakteryzują się głównie stylem retro. Dzięki temu pasują do każdego rodzaju spodni, zaczynając od klasycznych rurek, a kończąc na bawełnianych, szerokich spodniach. Buty dobrze wyglądają w asyście kolorowych topów czy koszulek, ale również nadadzą stylu nawet najbardziej stonowanym stylizacjom. Na rynku obecnie roi się od customów Nike SB Dunk w różnych kolorach oraz wzorach. Ze względu na swoją uniwersalność skierowane są zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Są na topie wśród wielu światowych gwiazd, takich jak na przykład Travis Scott, który zestawia Dunki z popularnymi obecnie spodniami cargo. Jeansy, denim, skóra- Dunki sprawdzą się w każdej stylizacji.