Rzemieślnicza praca w przypadku obuwia

klasyczne derby

Mężczyźni też chcą być eleganccy i to w swojej codziennej pracy. Dlatego też najczęściej wybieranym typem męskiego obuwia są buty derby.
Ten rodzaj obuwia pasuje do noszenia na co dzień w miejscach gdzie panuje dress code. Obuwie tego rodzaju doskonale sprawdza się w pracy w bankach, kancelariach czy biurach. Buty są wygodne, pasują do codziennych garniturów i są niezwykle eleganckie.

Buty derby powstają w specyficzny sposób

Obuwie derby powstają w wyniku produkcji opartej na pracy ręcznej wspomaganej tylko częściowo specjalnymi maszynami. Bowiem w produkcji tego rodzaju obuwia wszystko wykonuje się ręcznie. Dlatego też obuwie to nie należy do tanich. Ponadto materiały, z których je się wykonuje są jak najlepszej jakości. W końcowym etapie produkcji otrzymujemy produkt wysokiej jakości, buty są bardzo wygodne, stopy swobodnie w nich oddychają poza tym obuwie doskonale dopasowują się w trakcie noszenia, do stopy swojego właściciela.

Produkcja odbywa się według zasad metody Goodyear, a nazwa tej metody wywodzi się już z XIX wieku.

Precyzja wykonania gwarantuje wygodę

W metodzie Goodyear najważniejszy jest sposób wykonania podeszwy danego obuwia. To właśnie dobrze zrobiona podeszwa gwarantuje wygodę chodzenia w określonych butach. W tym wypadku podeszwa jest trójwarstwowa, pierwsza warstwa to pod podeszwa, dalej jest wypełnienie z masy korkowej i kauczuku, a następnie właściwa podeszwa wykonana ze skóry naturalnej.
Wygodne, eleganckie, wykonane jak najlepiej buty derby www.patine.pl można nosić przez długi czas w ciągu dnia. Pomimo, że z wyglądu wydają się być masywne to przy noszeniu okazują się lekkie jak piórko i prawie nie odczuwalne na nodze.

Producenci produkują obuwie w różnych kolorach i odcieniach, tak by można je było dobrać i dopasować do każdego rodzaju i koloru garnituru. Różnice fasonów to lekkie niuanse w rodzajach cholewek.