Półgorset jako top i bielizna

Ostatnio wróciła moda na półgorsety. Są to biustonosze z przedłużonym dołem i nieco szerszym pasem z tyłu. Zakrywają nie tylko piersi, ale także nieco ciała pod spodem. Dlatego mogą się nam kojarzyć z gorsetami.

Bieliźniany półgorset
Przedłużony fason biustonosza nadaje mu romantyczny wygląd. Dodatkowo pionowe usztywnienia i szeroki pas podtrzymują biust w dolnej części. Dlatego piersi bardzo ładnie się prezentują w tego rodzaju bieliźnie. Obecnie możemy wybierać w fasonach i kolorach takich biustonoszy. Tył półgorsetu ładnie wygląda w koszulkach z odkrytymi plecami. Już nie musimy się martwić, czy założyć pod top z takim wycięciem stanik, gdyż półgorset będzie pasował do takiej stylizacji.

Półgorset jako top
Niektóre okazje pozwalają ubrać się swobodnie. I tutaj półgorset (https://www.gorteks.com.pl/product-pol-1187-Maribel-PG-polgorset-push-up.html) zamiast bluzki będzie dobrym rozwiązaniem. Najładniej będzie się prezentował do spodni lub spódnicy z wysokim stanem. Oczywiście nie jest to ubiór do pracy. Ale już na imprezie, czy domówce będzie się dobrze prezentował. Idealnie do tego zestawu będzie pasował półgorset z gładkiego materiału albo we wzory, nieprzejrzysty i bez nadmiaru koronek, które mogą się kojarzyć z bielizną. Jeżeli nie mamy odwagi, by pojawić się w samym półgorsecie to możemy na niego założyć półprzezroczystą bluzkę. W zależności jaki lubimy styl możemy kupić półgorset zapinany na haftki, guzki, zamek błyskawiczny. Każdy model musi być odpowiednio dopasowany, by podkreślał nasza figurę.