Ażurowe botki na wiosnę

Z pewnością kozaki wiosenne powinny przyciągać niejedno spojrzenie oraz wyróżnić się oryginalnością. Zatem świetnym wyborem będą ażurowe botki, które można zakładać podczas wiosny oraz lata. Ten rodzaj kozaków to wygodne i uniwersalne obuwie, które można zestawiać z różnymi stylizacjami.

Ażurowe botki – każda kobieta musi je mieć


Botki ażurowe, czyli buty z wieloma małymi dziurkami, to doskonała propozycja na wiosnę. Otóż kozaki koronkowe pośród wielu innych modeli obuwia wyróżniają się niepowtarzalnością oraz oryginalnością. Co więcej, stanowią one bazę wielu wiosennych stylizacji. Koronkowe kozaki wiosenne można łączyć ze zwiewnymi sukienkami i krótkimi spódniczkami.

Z czym nosić ażurowe kozaki?


Ażurowe kozaki najlepiej prezentują się zarówno z kobiecymi sukienkami, jak i z szortami. Do takiego zestawu można założyć naszyjnik i cienką bransoletkę. Z kolei całość należy uzupełnić torebkę w jednolitym kolorze. Warto podkreślić, że ażurowe kozaki wiosenne nie wolno połączyć ze spodniami o długości 3/4. Taka stylizacja optycznie pogrubi nogi każdej kobiety. Zważywszy na to, że kozaki te są bardzo wyraziste, trzeba ostrożnie dobierać do nich dodatki. Zatem torebka damska bądź pasek do spodni muszą być proste i stonowane. Tak samo jest w przypadki biżuterii. Mianowicie do ażurowych kozaków warto zakładać długie naszyjniki i kolczyki bez ozdób. Tworząc stylizację z koronkowymi kozami, każda klientka musi pamiętać o tym, żen górna część ubioru nie były zbyt bogate. Bluzka z falbanami czy też z frędzlami może dawać wrażenie, że stylizacja jest zbyt ekstrawagancka.