Idealne buty na ślub

Piękne i wygodne buty zapewnią nie tylko dobry wygląd, ale też lepsze samopoczucie. Nieważne czy są to baleriny, szpilki czy czółenka, powinny być dopasowane do charakteru posiadaczki oraz do okazji.

Jakie buty na wesele?

czółenka bez piętyW sezonie letnim jest dużo okazji do noszenia krótkich sukienek i do prezentowania pięknych nóg, warto podkreślić je pięknym butem. Idealnie na takie okazję nadają się szpilki,  w przypadku spotkań mnie formalnych można wybrać czółenka bez pięty Marco Shoes, a na przyjęcia organizowane w ogrodzie bądź w całkiem nieformalnym gronie można założyć sandałki. Ważne, aby buty były dopasowane do kreacji i do właścicielki.

Wskazówki stylistyczne

– warto wybrać buty w kontrastującym kolorze – mocny akcent w odcieniu fuksji lub połyskującego srebra niewątpliwie zwróci uwagę- jest to opcja dla odważnych i pewnych siebie,

– jeśli wybór padł na buty na niezbyt wysokim obcasie, najlepsze będą w kolorze nude, granica pomiędzy nogą a butem nie będzie zbyt widoczna, co optycznie wydłuży nogi,

-jeśli normalnie nie nosi się obcasów, nie warto katować się szpilkami, lepiej wybrać stabilniejsze buty na koturnie czy właśnie niskie czółenka.

W każdej opcji warto zaopatrzyć się w żelowe wkładki, które uchronią nasze stopy przed obtarciami. Dobrze również wybierać takie buty, które w środku mają wyściółkę z naturalnej skóry, dzięki temu stopa będzie oddychać, co pozwoli uniknąć odparzeń, o które tak łatwo latem.