Oxfordy modne rozwiązanie na wiele okazji

Dla wielu osób wizerunek jest bardzo ważnym elementem życia. Zwłaszcza dla osób, które muszą codziennie dobrze prezentować się w pracy jest to sprawa priorytetowa. Poświęcają oni wiele czasu na wybór odpowiednich stylizacji. Niemałe znaczenie w nich odgrywa odpowiednie obuwie. To właśnie ono nadaje niepowtarzalnego charakteru, oczywiście pod warunkiem, że jest odpowiednio dopasowane i harmonizuje z całością.

Wybór butów wygodnych i eleganckich

Warto posiadać w swojej garderobie klasyczne buty, które będą pasowały do wielu ubrań, które już posiadamy. Ciekawą propozycją są buty Oxford, których interesujący wygląd znajduje wielu zwolenników. Sprawdzają się one w przypadku pań jak i panów.

męski styl

W przypadku mężczyzn zarezerwowane są głównie do garniturów, szczególnie te czarne są częścią oficjalnego stylu. Według niektórych znawców czarne oksfordy wykonane ze skóry powinny być noszone tylko po 18:00 w towarzystwie fraka, smokingu lub garnituru. Faktycznie wyglądają bardzo elegancko. Na inne okazje i wcześniejsze pory dnia należy wybierać kolory jaśniejsze i neutralne – na przykład brązy.
Zobacz ofertę i rodzaje butów typu Oxford w sklepie Patine.

Wygodne i solidne buty nie tylko dla panów

W przypadku kobiet jeśli chodzi o wybór oxfordów jest duża dowolność i wiele zależy od osobistych upodobań. Możemy wybierać wśród modeli zamszowych, ze skóry naturalnej bądź ekologicznej. Ten sznurowany typ obuwia świetnie sprawdzi się na co dzień oraz do pracy. Są wygodne i zapewniają komfort podczas aktywności.