Poznaj najpopularniejsze rodzaje botków damskich skórzanych

Botki damskie skórzane to znakomity przykład obuwia, które sprawdza się nie tylko jesienią, ale i zimą pod warunkiem, że ta nie jest śnieżna. Wielość ich rodzajów sprawia, że każda kobieta potencjalnie zainteresowana butami tego typu może znaleźć idealny dla siebie fason. Jakie typy botków można więc uznać za najpopularniejsze.

Botki na słupku i ich specyfika


Damskie botki na słupku https://zapato.com.pl/botki-damskie-skorzane cieszą się opinią najpopularniejszego obecnie modelu i nie dzieje się tak przez przypadek. Są piękne i stylowe, a do tego odznacza je wysoki komfort noszenia. Ich obcas jest wygodny i stabilny, botki tego typu można więc zakładać nie tylko do eleganckich stylizacji, ale i wtedy, gdy trzeba wyjść do pracy mając świadomość tego, że jest się już mocno spóźnioną. Ich plusem jest także to, że można je zestawić z każdym typem spodni, a także z sukienkami – zarówno tymi długimi, jak i sięgającymi przed kolano.

Praktyczne botki na koturnie


Nie każda kobieta lubi buty na obcasach, nie oznacza to jednak, że osoby czujące się niepewnie w botkach na słupku muszą sięgać po modele na płaskiej podeszwie. Ciekawym rozwiązaniem może być zainteresowanie się botkami damskimi skórzanymi na koturnie. Są one znacznie wygodniejsze od tych na słupku, gwarantują przy tym, że ciężar ciała będzie się w nich rozchodził równomiernie. Botki tego typu zapewniają większą swobodę poruszania się, są więc idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych kobiet, które nieustannie pozostają w ruchu.