Trzy niezastąpione modele męskiego obuwia na lato

Panowie są prawdziwymi szczęściarzami, bo to właśnie z myślą o nich powstają naprawdę eleganckie i świetnie wykonane buty. Dla wielu mężczyzn dobrej jakości obuwie to tak naprawdę podstawa stylu. Trzeba niestety przyznać, że kobiety częściej wybierają ilość. Panowie stawiają zaś na jakość. Poniżej krótka charakterystyka trzech niezastąpionych modeli męskich butów na wiosnę i lato.

Eleganckie półbuty typu Brogs

Brogsy to jedne z najbardziej eleganckich męskich butów, które są niezastąpione nawet w ciepłe miesiące, bo wykonane ze skóry. To właśnie dzięki temu brogsy Patine są tak komfortowe podczas noszenia na przykład do pracy. Wielu mężczyzn musi zachować tak zwane dres code na swoich stanowiskach służbowych, a eleganckie brogsy to najlepsze obuwie w takim wypadku.

elegant man

Męskie espadryle

Nie samą pracą jednak żyje człowiek i wiosną i latem jest wiele okazji do wychodzenia z domu w czasie wolnym. To właśnie wtedy świetnie sprawdzą się przewiewne płócienne męskie espadryle na słomianej podeszwie. Takie buty to kwintesencja dobrego stylu w czasie wolnym. Świetnie pasują zarówno do długich spodni, jak też do krótkich spodenek i szortów.

Męskie obuwie sportowe

Mężczyzna potrzebuję też naprawdę dobrej pary butów sportowych, którą będzie mógł zakładać do typowo luźnych codziennych stylizacji, ale też na przykład w ramach zestawu utrzymanego w stylu smart casual. Sportowe obuwie typu sneakers to idealne buty na takie okazje.