Klasyczny plecak Fjallraven Kanken

Kultowy design plecaka Fjallraven Kanken powstał we współpracy ze Szwedzkim Związkiem Harcerstwa, aby zapewnić uczniom wygodny sposób noszenia podręczników i przyborów szkolnych, który nie będzie obciążał kręgosłupa. Dzisiaj charakterystyczny plecak cieszy się jeszcze większą popularnością niż kiedykolwiek wcześniej. 

Jeden plecak do wszystkiego

Fjallraven Kanken plecak wyróżnia się uniwersalnością, dzięki czemu spotkać można go zarówno w centrach światowych stolic, jak i na wymagających górskich szlakach. W plecaku znajduje się specjalna wkładka usztywniająca, którą w łatwy sposób można wyciągnąć, aby przekształcić ją w wygodne siedzisko do odpoczynku na trawie.

Jeden plecak na całe życie

Do wytworzenia plecaka użyty został w pełni nieprzemakalny materiał Vinylon, który jest odporny na przecieranie i na rozdarcie. Prosta konstrukcja plecaka w połączeniu z wyprofilowanymi szelkami gwarantuje optymalne rozłożenie ciężaru, chroniąc tym samym kręgosłup użytkownika. 

Ponadczasowy design

Uwagę klientów na całym świecie przykuwa również klasyczna estetyka plecaka Fjallraven Kanken, która zdążyła przejść już do modowej historii. Plecaki te chętnie noszą młode gwiazdy, a także postaci w popularnych serialach. Zdumiewa szeroka paleta kolorystyczna, która została stworzona z myślą o indywidualistach. Wybierając swój plecak, można poczuć, że jest to produkt unikatowy, z którym można dobrze czuć się zarówno w czasie codziennych, jak i w czasie tych dalekich podróży.

Plecak można nabyć pod adresem: https://www.polarsport.pl/plecak-fjallraven-kanken-0.html