Jakie spodnie narciarskie wybrać na stok?

Jeżeli jeszcze w tym roku planujemy szusowanie na nartach lub snowboardzie, koniecznie zapoznajmy się, jaka moda króluje w tym roku w sportach zimowych. Podpowiemy, jak się ubrać, by wyglądać modnie, stylowo i komfortowo. Oto odpowiedź.

Trendy

Jakie spodnie narciarskie wybrać na stokAktualne trendy zimowe dają większą dowolność sportowcom niż w zeszłych latach. Można zauważyć to w sklepach, w których producenci proponują zarówno kurtki narciarskie, jak i spodnie narciarskie w bardzo mocnych barwach kolorystycznych, ciekawych wzorach i różnorodnych printach. Dobrze jest, gdy wyróżniamy się na stoku i łatwo nas rozpoznać z dalekiej odległości (zarówno w dzień, jak i wieczorem).

„Must have”

Wybierając się na stok narciarski, warto postawić na ubranie, które jest idealnie dopasowane do sylwetki, nie krępuje ruchów, jest wygodne, nieprzemakalne i doskonale ochrania nasze ciało przed zimnem.

Warto postawić na komplety lub dobrze dopasowane kolorystyczne zestawy. Spodnie narciarskie w kolorze bieli wraz z kurtką w mocnym odcieniu różu, fioletu lub czerwieni to zdecydowanie must have w tym sezonie.

Czy warto kupować drogie ubrania na stok? Zdecydowanie zamiast patrzeć na cenę, należy spojrzeć na jakość, z którego są wykonane. Zarówno kurtka, jak i spodnie narciarskie powinny użytkownikowi posłużyć przez co najmniej kilka sezonów, dlatego tak ważny jest mocny i solidny materiał, dobre wykończenie, odblaski i praktyczne dodatki.