Bluza patriotyczna – jak ją nosić?

Bluzy patriotyczne stają się dzisiaj coraz bardziej modne. Czemu ? Jest to bowiem doskonały sposób na to, aby wyrazić swój patriotyzm i przywiązanie do ojczyzny. Pozostaje jednak pytanie – jak nosić takie patriotyczne bluzy, aby całość dobrze wyglądała?

Bluzy patriotyczne – charakterystyka

Na początek warto powiedzieć sobie, jak wyglądają takie bluzy. Otóż najczęściej utrzymane są one w czerni, bieli, czerwieni oraz zieleni albo szarości. Oczywiście zazwyczaj zawierają także jakąś grafikę, czasem wcale nie taką małą. Najczęściej jest ona ładnie dopracowana, duża, odnosi się do jakiegoś wydarzenia, postaci czy symbolu. Generalne jednak takie bluzy patriotyczne są już dość dekoracyjne same w sobie. A to oznacza, że nie możemy ich łączyć ze wszystkim… Na co uważać?

1) Wyraziste kolory

Bluzy patriotyczne ze sklepu Fightershop mogą wyglądać dobrze z czerwonymi spodniami, jednak znacznie lepiej pasują do ciemniejszych, stonowanych rzeczy. Uważajmy na zbyt pstrokate, wyraziste barwy.

2) Wzory na ubraniach

Do takich bluz patriotycznych także lepiej będą pasowały albo gładkie rzeczy albo w podobne wzory jak np. w moro.

3) Styl ubrań

Warto jednak mieć na uwadze cały czas wartości, jakie szanujemy nosząc takie ubranie. Nie łączmy zatem bluzy z husarią ze śmieszną koszulką w żółwie – takie połączenie można nawet nazwać niesmacznym.

4) Nasza wiedza

Warto także pamiętać, że jeśli już zakładamy bluzę patriotyczną z ważną datą czy wydarzeniem, to powinniśmy też wiedzieć, o co w tym chodziło…