Super modne kolory butów na wiosnę i lato

Wiosną i latem ma się ochotę na większe eksperymenty z modą i własnym wizerunkiem. I chociaż klasyczne buty i dodatki kuszą, warto pozwolić sobie czasem na odrobinę szaleństwa i wybrać coś mniej oczywistego. W końcu moda jest po to, aby się nią trochę bawić i czerpać z tego przyjemność.

Czółenka srebrneczółenka srebrne

Metaliczne buty już od kilku lat przewijają się wśród sezonowych nowości. W tym roku po raz kolejny czółenka srebrne są ciekawą propozycją, która sprawdzi się może niekoniecznie do pracy, ale już na wszystkie nieoficjalne wyjścia jak najbardziej. Srebrne czółenka oraz szpilki wyglądają fantastycznie z jasnymi zwiewnymi sukienkami, białymi jeansami, oraz generalnie ubraniami utrzymanymi w pastelowej kolorystyce. Będą pięknie współgrały na przykład z białym garniturem, który jest prawdziwym hitem już od kilku lat.

Czółenka w neonowym kolorze

Poza butami utrzymanymi w metalicznej kolorystyce, szalenie popularne są również buty w neonowych kolorach. Można zatem sprawić sobie wściekle różowe lub czerwone buty, które nigdy nie będą prezentować się tak dobrze, jak właśnie latem, kiedy ma się opalone nogi, dodatkowo podkreślone na przykład rozświetlającym balsamem z drobinkami. Oczywiście nie każda kobieta będzie czuła się dobrze w takim obuwiu, kto jednak ma odrobinę odwagi, oraz chęci poeksperymentowania z własnym wizerunkiem, niech sięgnie właśnie po takie rozwiązania. Kiedy to zrobić, jak właśnie nie latem?